BTI 65W 36200124 compatible laptop charger for Lenovo models with Slim connector. UK power cable included
iFrame
£20.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 90-250 V Input frequency: 47/63 Hz Output voltage: 18-20 V
- Purpose: Laptop AC-to-DC
- Brand compatibility: Lenovo
- 1 pc(s)
- Black
BTI 65W AC ADAPTER FOR LENOVO UK VERSION SLIM TIP
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lenovo |
| Output voltage | 18-20 V |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 90-250 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Included power plug types | UK |