BTI 0A36262 compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
iFrame
£20.99
Couldn't load pickup availability
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Input voltage: 100 - 240 V Input frequency: 50/60 Hz Output voltage: 20 V
- Purpose: Universal AC-to-DC
- 1 pc(s)
- Black
Origin Storage AC-2065134K-EU power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 20 V |
| Output power | 65 W |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Included power plug types | UK |