Brother TN-2590XXL toner cartridge 1 pc(s) Original Black
Couldn't load pickup availability
- Original
- Printing colours: Black
- Single pack
- Black toner page yield: 5000 pages
- Black toner cartridges quantity: 1
- 1 pc(s)
Lean. Mean. M3 machine.
MacBook Air sails through work and play — and the M3 chip brings even greater capabilities to the world’s most popular laptop. With up to 18 hours of battery life, you can take the superportable MacBook Air anywhere and blaze through whatever you’re into.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Vietnam |
| Product colour | Grey |
| Colour toner page yield | 0 pages |
| Black toner page yield | 5000 pages |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | MFC-L2922DW, MFC-L2862DW, MFC-L2802DN, MFC-L2802DW |
| Brand compatibility | Brother |
| Printing colours | Black |
| Type | Original |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 550 g |
| Height | 390 mm |
| Depth | 200 mm |
| Width | 370 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Package weight | 903 g |