Brother PA4CR002UK mobile device charger Portable printer Black Indoor
£390.99
Couldn't load pickup availability
- Charger compatibility: Portable printer
- Charger type: Indoor
- Black
4-slot docking cradle accessory for selected 3" RJ mobile printers.
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Brother RJ-3035B & RJ-3055WB |
| Charger compatibility | Portable printer |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet | 56 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 7 pc(s) |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Pallet gross weight | 127.8 kg |
| Pallet gross height | 17.5 cm |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |