Bouncepad ENC-B4-TA3-MX
£111.99
Couldn't load pickup availability
- Maximum screen size: 26.7 cm (10.5")
- Lock type: Round key
- Steel, Aluminium, Plastic
- Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | United Kingdom |
| Lock type | Round key |
| Reinforced charging cable | No |
| Covered front camera | No |
| Covered home button | No |
| Compatibility | Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) |
| Material | Steel, Aluminium, Plastic |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size | 26.7 cm (10.5") |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 234 mm |
| Width | 338 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Number of keys included | 2 pc(s) |