Black & Decker NVB12AV handheld vacuum Grey Bagless
£28.99
Couldn't load pickup availability
- Bagless 0.37 L Dry
- Dirt separating method: Filtering
- 78 dB
- 610 g
- Grey
| Performance | |
|---|---|
| Dirt separating method | Filtering |
| Air filtration stages quantity | 2 |
| Noise level | 78 dB |
| Filtration system | Yes |
| Car care | Yes |
| Airflow | 687 l/min |
| Cleaning type | Dry |
| Design | |
|---|---|
| Dirt capacity dry | 0.37 L |
| Product colour | Grey |
| Dust container type | Bagless |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Cord length | 5 m |
| Power | |
|---|---|
| Power source | DC |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 610 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Crevice tool | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Car plug | Yes |