Black & Decker BEPW1650 pressure washer Compact Electric 330 l/h Orange
£126.99
Couldn't load pickup availability
- 330 l/h 120 bar
- Compact
- Power source: Electric
- Detergent tank 0.5 L
- Hose length: 3 m
- Orange
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Orange |
| Hose length | 3 m |
| Castor wheels | Yes |
| Tank capacity | 0.5 L |
| Detergent tank | Yes |
| Power source | Electric |
| Form factor | Compact |
| Performance | |
|---|---|
| Working pressure (max) | 120 bar |
| Maximum flow rate | 330 l/h |
| Power | |
|---|---|
| Rated power | 1650 W |