APC AP9952 power cable Black 1.2 m
£29.99
Couldn't load pickup availability
- 1.2 m
- Male
- Male
- Black
- 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Cable length | 1.2 m |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 48 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 100 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 56 mm |
| Package weight | 200 g |