Kindermann 7430000204 power extension 1 m 2 AC outlet(s) Indoor Black, White
Couldn't load pickup availability
- 1 m
- Indoor
- 2 AC outlet(s)
- 3500 W
- Black, White
CP desk² 80 4f RAL pre-configured
Design desktop connection for fixing on the desktop through a standard cut-out with 80 mm diameter, 4-fold casing, powder-coated RAL 7015 slate grey, pre-configured with 2 x mains (Schuko), HDMI, VGA (HD15), Audio jack, Cat-6, all with cable&plug 1 m, power cable GST18 (m), 1 m
- Easy click mounting of adapter plates
- Plain style, flush surface
- Compatible with Neets media controls, USB charger
| Features | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Product colour | Black, White |
| Placement supported | Indoor |
| Cable length | 1 m |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Power | |
|---|---|
| Maximum input power | 3500 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 124 mm |
| Depth | 101 mm |
| Width | 241 mm |