HPE Aruba Networking 3810M 4-port Stacking Module
£1,059.99
Couldn't load pickup availability
4-port module to allow stacking of 3810M switches
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Fiber ports quantity | 4 |
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 3810M |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Dimensions (WxDxH) | 148.6 x 85.9 x 26.2 mm |
| Weight | 260 g |
| Height | 26.2 mm |
| Depth | 85.9 mm |
| Width | 148.6 mm |
| General | |
|---|---|
| Product family | Aruba Networking |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |