Cisco UCSC-PSU-650W, Refurbished power supply unit 1U Grey
£173.99
Couldn't load pickup availability
- 650 W 180 - 264 V 50 - 60 Hz
- Server 1U
- Grey
650W power supply for C-series rack servers REMANUFACTURED
| Power | |
|---|---|
| Hold time | 12 ms |
| Maximum input current (@220V) | 3.65 A |
| Maximum input current (@110V) | 7.6 A |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 180 - 264 V |
| Total power | 650 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply unit (PSU) form factor | 1U |
| Purpose | Server |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Packaging data | |
|---|---|
| Manual | Yes |