Nvidia 920-9N302-00F7-0C2 network switch 2U
£26,819.99
Couldn't load pickup availability
- Switching capacity: 6400 Gbit/s
- 2U Rack mounting
- AC Power supply included
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| QSFP28 ports quantity | 64 |
| Data transmission | |
|---|---|
| Packet buffer memory | 64 MB |
| Switching capacity | 6400 Gbit/s |
| Design | |
|---|---|
| Form factor | 2U |
| Rack mounting | Yes |
| Performance | |
|---|---|
| Flash memory | 32 MB |
| Internal memory | 8 MB |
| Power | |
|---|---|
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply included | Yes |
| Power source | AC |
| Power over Ethernet (PoE) | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 568.5 mm |
| Depth | 428 mm |
| Width | 88 mm |