Chief TBS cable organizer Rack Cable tie mount Black 1 pc(s)
£16.99
Couldn't load pickup availability
- Rack Cable tie mount
- Steel
- Black
- 1 pc(s)
Round rod horizontal tie bars keep cables organized.
| Features | |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Purpose | Rack |
| Type | Cable tie mount |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 597 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 6.35 mm |