Chief SCSSB TV mount accessory
Couldn't load pickup availability
Stylish woodgrain shelf accessory for additional storage. Can be mounted with tool-free adjustment on front or back of cart. Great for storing all your conferencing needs, store Clickshare, stylus, pens, charging devices, and controllers. Two knockouts are provided at the back of the shelf for cable management.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Height adjustment | Yes |
| Product type | Shelf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 5.1 kg |
| Height | 102 mm |
| Depth | 267 mm |
| Width | 762 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |