Chief PSBUB TV mount accessory
£79.99
Couldn't load pickup availability
A custom interface bracket that can be ordered separately for Chief's large flat panel mounts.
| Features | |
|---|---|
| Certification | UL |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 90.7 kg |
| Panel mounting interface | 200 x 200,862 x 517 mm |
| Product type | Bracket |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 5.44 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |