Chief PAC900 equipment case Trolley case Black
£381.99
Couldn't load pickup availability
- Designed to optimize storage of the PRSU Portable Flat Panel Stand
- Wheels and handles for ease of transport
- Stores components in the order needed for setup and teardown
Durable custom case for storage of the PRSU Portable Flat Panel Stand. Two wheels on each end make transportation easier. Can be stacked or stored standing on end.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | PRSU |
| Brand compatibility | Chief |
| Number of compartments | 1 |
| Product colour | Black |
| Case type | Trolley case |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height | 354 mm |
| Depth | 1480 mm |
| Width | 540 mm |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 42029900 |