Chief FCA611B monitor mount accessory
£138.99
Couldn't load pickup availability
- Clean aesthetics to be used for digtal signage or to hold components
- Quick installation and height adjustment
- TAA Compliant
A small height adjustable shelf designed specifically for the FUSION™ LPAU and LFAU carts and stands.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | FUSION™ LPAU and LFAU carts and stands. |
| Height adjustment | Yes |
| Maximum weight capacity | 11.3 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Shelf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 618.7 mm |
| Depth | 437.9 mm |
| Height | 56.9 mm |
| Weight | 5.44 kg |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |