Black & Decker 0-42-087 level 0.62 m Silver
£142.99
Couldn't load pickup availability
- Digital Angle level
- Horizontal and vertical vials
- LCD Screen
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Display type | LCD |
| Built-in display | Yes |
| Horizontal level vial | Yes |
| Vertical level vial | Yes |
| Length | 0.62 m |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.71 kg |
| Width | 215 mm |